Kita informacija
Naujausios prekės
Batai Hickstead Zipper
49.00€ 44.00€
Švarkas Varsity
99.00€

Tikrasis margainis - natūrali priemonė gerai kepenų funkcijai palaikyti

Įrašyta: 0000-00-00 00:00:00 |  Paskutinis atnaujinimas: 2019-09-11 13:41:41 |  Perskaityta 13915 kartą(-us) | 0 Komentarai

Poveikis: tikrasis margainis pasižymi hepatoprotekciniu, antioksidaciniu poveikiu: gydo toksinius hepatitus, efektyviai šalina kenksmingas medžiagas iš kepenų, neutralizuoja toksinus ir virusus, padeda kepenims greičiau regeneruotis.


Naudojimas: Turtinga sudėtimi ir gydomosiomis savybėmis pasižymintis tikrasis margainis jau 2000 metų naudojamas kaip natūrali priemonė gerai kepenų funkcijai palaikyti. Tikrųjų margainių sėklos ypač vertinamos dėl sudėtyje randamo silimarino, kuris teigiamai veikia kepenų darbą: skatina ląstelių atsinaujinimą, saugo nuo toksinių pažeidimų, teigiamai veikia esant infekciniams kepenų pažeidimams, apsinuodijimams ar pažeidimams dėl stiprių vaistų ar kitų cheminių preparatų vartojimo. Silimarinas veikia kaip puikus antioksidantas (poveikis 10 kartų didesnis nei vitamino E): saugo kepenis nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, aktyvina natūraliąsias kepenų savybes išvalyti organizmą nuo toksinių medžiagų. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad ši medžiaga stimuliuoja baltymų sintezę, skatina ląstelių atsinaujinimą bei stabilizuoja lipidų struktūrą ląstelių membranose. Be to, tikrajame margainyje randama eilė kitų veikliųjų medžiagų: b-sitosterolio, flavonoidų, eterinių aliejų, dervų, histamino ir tiramino, gleivių, A, K, E, D, B grupės vitaminų, mikro ir makro elementų, tokių kaip manganas, jodas, cinkas, boras, varis, kalcis, selenas, geležis, magnis, kalis. Šis augalas taip pat pasižymi tulžies išsiskyrimą skatinančiomis savybėmis, todėl tinkamas virškinimo sistemos sutrikimams gydyti. Tikrąjį margainį rekomenduojama vartoti kartu su vaistiniais ar cheminiais preparatais, apsinuodijus ar pavasarį, siekiant sustiprinti kepenų funkciją.

Hilton Herbs tikrojo margainio papildai Milk Thistle Seed Bruised, Milk Thistle Seed Tincture, DeTox ir DeTox Gold.


Komentarai


Rašyti komentarą

Vardas


El. paštas


Jūsų komentaras

Įveskite patikros kodą į žemiau esantį laukelį:© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt