Perkamiausios prekės
MSM Ultra Pur
43.00€
Pure Seaweed
19.00€
Specialūs pasiūlymai
Bintai Cool Master
29.00€ 17.00€
Mobil & Fit Gelenk Pellets
25.00€ 20.00€
Frog & Hoof Spray
12.00€ 10.50€

Lamin Shield

Lamin Shield
Gamintojas: Rockies
Kaina: 11.50€
Kaina be PVM: 11.50€

Turimi variantai:

* Kiekis:
Kiekis:  

Lamin – laižoma druska, skirta aprūpinti žirgą pakankamu magnio ir būtinų mineralų kiekiu ir taip apsaugoti žirgą nuo laminito – skausmingo laminos sluoksnio arba audinio, kuris sujungia kanopos kaulą su kanopos sienele, uždegimo.

Magnis yra gyvybiškai svarbus kiekvienam žirgui: dalyvauja energijos gamyboje, svarbus kitų mineralų apykaitai, reguliuoja cukraus ir mažina insulino kiekį kraujyje, palaiko normalią raumenų ir nervų sistemos funkciją, stiprina kaulus ir dantis. Magnio trūkumas gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus. Viena iš laminito vystymosi priežasčių yra per mažas magnio kiekis žirgo racione. Šiuolaikinės sukultūrintos pievos pasižymi dideliu cukraus ir mažu magnio kiekiu. Be to, iš žolės ir šieno magnis yra sunkiai organizmo absorbuojamas. Žirgo virškinimo sistema nėra pritaikyta apdoroti didelių cukraus ir angliavandenių kiekių, o didelis gliukozės kiekis kraujyje tik dar labiau padidina magnio poreikį. Dideli kalcio, fosforo ir kalio kiekiai žirgo racione dar labiau slopina magnio absorbciją. Didžiajai daliai šiuolaikinių žirgui magnis turėtų būti duodamas papildomai.

Papildomas magnio kiekis būtinas žirgams ir poniams, kurie gyvena ganyklose ar ant rūgštaus ir pelkėto dirvožemio, turi antsvorio, laikomi stresinėse sąlygose, kenčia nuo raumenų įtampos, kurių racione didelis angliavandenių, krakmolo ir cukraus kiekis, vietinių veislių žirgams.

Laižalo sudėtyje esantis chelatinis magnis  atlieka organizmo šarmintojo vaidmenį ir yra organinės kilmės („Bioplex®“ formoje), išskirtas iš medingų augalų ir suteikia druskai malonų medaus skonį.  Laižalas atsparus lietui ir atmosferos poveikiui.

Sudėtis: magnio chelatas 25 % (62 500 mg),  natris 25 %, fosforas 2,5 %, kalcis 1 %, cinko chelatas 21 160 mg/kg, vario chelatas 15 630 mg/kg, geležis 1000 mg/kg.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:
Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Klausti apie prekę© 2017 © HiltonHerbs.lt. Visos teisės saugomos.
El. paštas: info@hiltonherbs.lt, telefonas: +370 (698) 15402.
Parduotuvių nuoma - el. parduotuvę sukursime nemokamai!
www.parduotuviunuoma.lt